У Донецькій області продовжують роботу 6 відділень та 34 банкомати Ощадбанку

У Донецькій області продовжують роботу 6 відділень та 34 банкомати Ощадбанку. Про це повідомила начальниця філії «Донецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» Світлана Яківчик.

«На сьогодні продовжують надавати послуги населенню 6 установ у містах Покровськ, Краматорськ, Бахмут, Курахове та Селидове. Їх графік роботи змінюється в залежності від обставин для того, аби вберегти життя та здоров’я співробітників банку та громадян. Разом з тим, у Донецькій області своєчасно завантажуються та працюють 34 банкомати у містах Бахмут, Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, Добропілля, Селидове, Новогродівка, Українськ, Гірник, Покровськ, Мирноград, Родинське, Торецьк та Курахове», — зазначила вона.

Світлана Яківчик також нагадала, що клієнти АТ «Ощадбанк» можуть скористатись сервісом Ощад 24/7.

«Все, що потрібно для роботи сервісу Ощад 24/7 — картка Ощадбанку та доступ до мережі Інтернет на комп’ютері, планшеті чи смартфоні. за допомогою Ощад 24/7 можна сплачувати комунальні послуги, переказувати кошти, поповнювати мобільний телефон, здійснювати валютообмінні операції та переказувати кошти на допомогу ЗСУ. Віримо в перемогу та тримаємо наш фінансовий фронт!»,- підкреслила Світлана Яківчик.

- Реклама -