У Покровську відбулася зустріч з перевізниками

Сьогодні, 9 травня, у Покровську відбулася зустріч представників міської влади з перевізниками.

На порядку денному — обговорення тарифів та та розроблення графіків руху громадського транспорту, адже до громади повертаються люди і необхідно забезпечити їх перевезення в межах громади.

На зустрічі з перевізниками були присутні міський голова Руслан Требушкін, заступник міського голови Анатолій Зінченко, начальник відділу транспорту Микола Федотов, а також депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко.

Як зазначив Анатолій Зінченко, наразі в громаді працюють 13 з 49 автобусів, які здійснювали перевезення в громаді. Дуже велику роль зіграло значне підвищення ціни на паливо, а також нестача кадрів — дехто з водіїв виїхав з міста, дехто був призваний до лав Збройних сил України.

Депутат Сергій Андрійченко підкреслив, що необхідно розробити такий график руху громадського транспорту, щоб мешканці усіх населених пунктів громади могли дістатися до її центру. А також запропонував пропрацювати питання дотацій перевізникам з міського бюджету.

У свою чергу перевізники наголошували, що тариф у 10 гривень не покриває ті витрати, які у них є наразі, адже вартість пального та запчастин зросла у декілька разів. Запропонована ними ціна — 15 гривень.

Міський голова Покровська Руслан Требушкін зазначив, що з одного боку міська влада розуміє, що перевізники несуть збитки, з іншого — що такі ціни на проїзд б’ють по кишенях звичайних мешканців.

Тому було прийняте рішення наразі лишити тариф на рівні 10 гривень і протягом цього тижня розробити ущільнені графіки руху громадського транспорту та пропрацювати питання вартості тарифу.

- Реклама -