ВООЗ доставила в Україну 20 машин швидкої допомоги

У рамках співпраці Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я 20 автомобілів швидкої допомоги всюдихідного типу, здатних працювати навіть у найбільш пошкоджених і важкодоступних районах, передані Україні для забезпечення невідкладних медичних потреб.

Ці автомобілі швидкої допомоги можуть дістатися важкодоступних місць, навіть там, де дороги найбільш пошкоджені. Завдяки їм наші медики зможуть пересуватися навіть бездоріжжям, аби надати медичну допомогу там, де це необхідно, та оперативно транспортувати постраждалих до закладів охорони здоров’я й на безпечні території.

«Ми пропонуємо не просто поставки медичної допомоги, а й підтримку відповідно до ваших потреб. Сьогодні ми передаємо 20 машин швидкої допомоги, а також генератори та холодильники для крові у лікарні, де вони потрібні, — сказав д-р Тедрос Адханом Гебрейесус, генеральний директор ВООЗ, передаючи у Львові ключі заступниці міністра охорони здоров’я Ірині Микичак, — Але найголовніше — ми хочемо, щоб було досягнуто миру».

Варто відзначити, наразі ВООЗ доставила в Україну 393 метричні тонни медичних матеріалів та обладнання. З цієї кількості 167 метричних тонн уже досягли місця призначення, переважно на сході, півдні та півночі країни, де потреба найбільша.

- Реклама -