Мешканці селища Шевченко змогли отримати пенсію у центральному відділенні Укрпошти в Покровську

Транспортний відділ Покровської міської ради разом з КП «Покровськавто», які підпорядковуються заступнику міського голови Анатолію Зінченку, організували перевезення мешканців селища Шевченко до центру громади для отримання пенсій.

Сьогодні, 7 травня, отримати гроші змогли майже 30 пенсіонерів

Мешканці зазначають, що таким чином отримують гроші вже другий місяць. Вони дякують транспортному відділу за наданий автобус та зазначають, що завдяки цьому можуть не тільки отримати гроші, а й відвідати аптеку, магазини та інші установи.

Начальник транспортного відділу Микола Федотов зазначає, що такі перевезення для мешканців вкрай необхідні.

«Вже другий місяць ми разом з КП «Покровськавто» організовуємо підвезення мешканців селища Шевченко до центру громади, адже зараз Укрпошта не доставляє пенсії за місцем проживання. Минулого місяця отримати гроші змогли майже 70 пенсіонерів, цього місяця ми зробили одну поїздку, так як сьогодні також курсував маршрут Покровськ-Піщане і мешканці могли дістатися міста і цим маршрутом», — зазначив Микола Миколайович.

Також Микола Федотов підкреслив, що постійно знаходиться на зв’язку зі старостами громади і за можливості та наявності транспорту й пального розробляються інші маршрути для підвезення мешканців.

- Реклама -