Донецька обласна військова адміністрація закликає мешканців Донеччини тимчасово обмежити користування власним автомобільним транспортом

Донецька обласна військова адміністрація закликає мешканців Донеччини тимчасово обмежити користування власним автомобільним транспортом, щоб дати змогу в повному обсязі забезпечувати пальним тих, хто безпосередньо задіяний у захисті держави та у допомозі людям.

Наразі залишився тільки один напрямок постачання з-за кордону – з Європейського Союзу.  Налагоджуються нова логістика та шляхи доставки палива. 

В умовах воєнного стану першочергово будуть забезпечуватись пальним ЗСУ, рятувальні служби, медики, поліція та всі, хто задіяний у збереженні життя і в порятунку людей. Також зусилля влади направлені на те, щоб пального вистачало для критичних галузей економіки. 

Водночас Уряд шукає баланс між інтересами трейдерів, рівнем ціни на пальне і інтересами споживачів.

Очікується, що протягом тижня-двох буде налагоджене  більш-менш стабільне  постачання за новою логістичною схемою.   

Зараз же закликаємо споживачів пального для приватного автотранспорту відповідально ставитись до споживання, за можливістю намагатися максимально користуватись громадським транспортом та утриматись від несуттєвих поїздок.

- Реклама -