Пенсійний фонд в Донецькій області продовжує працювати в умовах воєнного стану

Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області продовжує працювати в умовах воєнного стану.

Про це повідомила начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталія Рад.

«Органи Пенсійного фонду працюють і виконують 100% функцій, покладених на нас державою та законодавством. Питання призначення, виплати пенсій чітко і відповідно до чинного законодавства нами здійснюється. На сьогодні у нас нарахований та сформований виплатний період травня. З 4 травня починається за законодавством фінансування пенсій», — зазначила вона.

Наразі Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області обслуговує 781,7 тисячі отримувачів пенсійних виплат, з них 120,5 тисяч — це отримувачі виплат через «Укрпошту».

«Ми вже профінансували пошту. На сьогодні пошта робить виїзні (наявними автомобілями) виплати пенсій, засобами працівників пошти і в інший спосіб», — сказала Наталія Рад.

Доставка пенсій «Укрпоштою» продовжує здійснюватись в населених пунктах, де не ведуться активні бойові дії та за умови безпеки листонош та громадян.

Також діє механізм щодо забезпечення отримання пенсійних коштів тих людей, які змінили місцезнаходження та перебувають у якомусь населеному пункті за межами Донеччини, на території України. Є різні інструменти отримання цих коштів — або через підприємства поштового зв’язку у будь-якому місті, або через банківську установу, через «Ощадбанк». Для цього треба виконати прості дії:

— якщо людина хоче отримати кошти через пошту, треба зателефонувати до Контакт-центру Укрпошти за номером телефону 0 800 300 545 й надати інформацію про себе, обрати спосіб доставки (чи то у відділенні пошти, чи то доставка додому), заповнити заявку. Ці кошти людина отримає в найкоротший термін;

— якщо людина отримувала пенсію через банківські установи, та не має зараз можливості зняти з картки готівку, то можна скористатися доставкою за адресою проживання чи у спеціальні термінали за допомогою послуги «З картки додому». Для того, щоб скористатися послугою, треба також зателефонувати до Контакт-центру Укрпошти.

- Реклама -