Обдаровані учні Покровська будуть отримувати стипендії

У Покровській міській раді повідомили, що напередодні було визначено стипендіатів, які отримуватимуть стипендії з бюджету міста за значні досігнення у сфері освіти.

Також, крім претендентів на отримання стипендії, будуть відзначені вчителі громади, що перемогли в обласному конкурсі “Вчитель року”:

  • Світлана Островська – номінація «Основи правознавства» (вчитель Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9
  • Марина Скрипник – номінація «Мистецтво» (вчитель Ліцею зі структурним підрозділом гімназії № 6 Покровської міської ради Донецької області).

Ці педагоги будуть отримувати матеріальне заохочення за Програмою мотивації вчителів, яку міська рада прийняла на початку року.

За результатами обласних етапів всеукраїнських предметних олімпіад та всеукраїнського конкурсу МАН громада має 48 призерів.

“Ми проаналізували кандидатури переможців та визначили, що 6 з них з 1 січня поточного року вже отримують стипендію і цією перемогою підтвердили право на її отримання. Залишилося 24 квоти, на які ми пропонуємо обрати претендентів, що посіли перші та другі місця у вищезазначених конкурсах. Це як раз 24 учні. Щодо призерів, які посіли треті місця – вони зможуть отримувати стипендію, коли ми випустимо одинадцятикласників у серпні і з’явиться нова квота», — зазначили у міській раді.

Отже, стипендії отримуватимуть наступні учні:

- Реклама -