Покровськ сьогодні: чим живе місто?

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 9.00 1 травня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. У штатному режимі продовжують працювати комунальні служби. Оперативний штаб діє 24/7. Всі керівники громади — на своїх робочих місцях. Комунальні підприємства подають газ, світло та воду.

Сталися такі аварійні ситуації у сфері ЖКГ за минулу добу: 

💧Водопостачання: 

О 07.20 вийшла з ладу засувка, залучена у живленні «Сєверного» водоводу, зупинені насосні станції «Заводська» та «Транспортна». Аварійна ситуація була усунута фахівцями КП «Покровськводоканал» о 14.40.

🚊Триває евакуація залізничним транспортом, 1 травня о 16:30 зі станції “Покровськ” на Чоп відправиться один евакуаційний потяг. Міська влада пропонує допомогу з евакуацією у безпечні регіони людям похилого віку. Звертатись за телефоном у контактний центр 0-800-300-101. 

Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

ℹЗ ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось, заявок  на відпрацювання ВНП не було.  

Задля забезпечення належного та своєчасного реагування на можливі події оперативні розрахунки посилені, на чергуванні в м.Покровськ знаходяться 2 АЦ, 1 автодрабина. У м.Родинське на чергуванні 1 АЦ.

У громаді з 20:00 до 05:00 діє комендантська година та режим світломаскування.

Джерело: Покровська міська рада

- Реклама -