На Донеччині продовжується виплата пільг та субсидій в умовах воєнного стану

На Донеччині продовжується виплата пільг та субсидій в умовах воєнного стану. Про це повідомляють в Донецькій ОДА.

Так, структурними підрозділами з питань соціального захисту населення Донецької області забезпечено своєчасне нарахування пільг та житлових субсидій за квітень поточного року.

Після надходження фінансування з Міністерства соціальної політики України кошти будуть перераховані отримувачам на особові рахунки в банківських установах та відділення Укрпошти.

Нарахування та виплату пільг та житлових субсидій за квітень поточного року по Волноваському, Маріупольському районам, містам Вугледар, Добропілля, Краматорськ, Лиман, Маріуполь, Слов’янськ організовано на централізованому рівні за спеціальним механізмом, який визначений постановою Кабінету Міністрів України від 07 березня 2022 р. № 215 «Про особливості нарахування та виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану» (далі – Постанова № 215).

А саме: Міністерство соціальної політики нараховує виплати та перераховує кошти АТ «Ощадбанк», а АТ «Ощадбанк» перераховує кошти людям:

  • тим громадянам, які одержували виплати через банки – на їхні банківські рахунки. Отже, якщо ви отримуєте субсидію, пільги на картку, вам не треба нікуди звертатись, і нічого додаткового робити, ви отримаєте все на ту саму картку;
  • тим громадянам, які отримували виплати через Укрпошту – грошовий переказ, який можна отримати в будь-якому відділенні АТ «Ощадбанк» (через міжнародну платіжну систему “MY TRANSFER”). Для того, щоб отримати грошовий переказ, достатньо звернутися з паспортом та довідкою з номером РНОКПП (індивідуальним податковим номером) до будь-якого відділення АТ «Ощадбанк» на території України.

Одночасно зазначаємо, що можна зателефонувати на «гарячу лінію» АТ «Ощадбанк» (0 800 210 800) та перенаправити переказ до іншого банку, у якому вам зручно отримати виплату.

- Реклама -