Селидівська громада: про роботу банків, магазинів та аптек

Ситуація у Селидівській громаді продовжує лишатися контрольованою. У міській раді розповіли, які установи наразі працюють в громаді.

Так, у Селидовому, Українську та Цукуриному працює Укрпошта, де можна сплатити комунальні платежі, отримати чи відправити посилки, а також купити товари:

  • Селидове, вул. Карла Маркса, 33 — у п’ятницю та суботу відділення працює з 9-00 до 15-00, у неділю — вихідний день.
  • Селидове, вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 11/3 — відділення працюватиме у суботу з 9-00 до 15-00. П’ятниця та неділя — вихідні дні.
  • Українськ, вул. Першотравнева, 24 — відділення працюватиме у суботу з 9-00 до 15-00. П’ятниця та неділя — вихідні дні.
  • Цукурине, вул. Центральна, 10а — відділення працюватиме у суботу з 9-00 до 15-00. П’ятниця та неділя — вихідні дні.

Відділення Нової пошти в громаді наразі не працюють.

Що стосується банківських установ, то вони також не працюють. Проте систематично поповнюються банкомати, як Ощадного банку, так і Приватбанку. Вчора, 28 квітня, було поповнено грошима банкомати Ощадбанку у Селидовому (вул. Гоголя, 22 та біля ДП «Селидіввугілля) та Українську (вул. Першотравнева, 42). Сьогодні планується поповнення банкоматів Приватбанку в Селидовому.

Що стосується великих супермаркетів, то наразі працює два з трьох — АТБ та Лафар.

У Селидовому з 8-00 до 16-00 працює аптека по вулиці Маяковського, 37, а в Українську з 7-00 до 16-00 апрека по вулиці Першотравнева, 41.

Також у Селидівській громаді є в наявності бензин А95 на заправці, яка розташована по вулиці Московській.

- Реклама -