Оперативна ситуація у Покровську станом на 28 квітня

⚡️Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 28 квітня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Обстрілів, руйнувань, поранених та загиблих серед цивільного населення немає.

✅ У штатному режимі продовжують працювати комунальні служби. Оперативний штаб діє 24/7. Всі керівники громади — на своїх робочих місцях.  

✅ Аварійних ситуацій у сфері ЖКГ за минулу добу не зафіксовано. Комунальні підприємства подають газ, світло та воду. Наводять лад у міському парку та населених пунктах громади.

✅ Організовано підвоз питної води у села нашої громади. Інформація щодо графіку доставки надана усім старостам. 

✅ Продовжується видача гуманітарної допомоги мешканцям Покровської територіальної громади, у тому числі внутрішньо переміщеним особам, які не отримували дану допомогу впродовж минулого місяця.  

✅ Триває евакуація громадян залізничним транспортом, зі станції Покровськ на Чоп щоденно о 16.30 відправляється один евакуаційний потяг. Перевага при посадці надається жінкам, дітям та людям похилого віку і хворим. Чоловіки залишаються працювати на підтримку життєдіяльності нашої громади.

✅ Протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось, заявок  на відпрацювання ВНП не було.  

✅ У громаді діє комендантська година та режим світломаскування з 20:00 до 05:00!

Про це повідомляють у Покровській міській раді

- Реклама -