У Родинській лікарні пацієнти, які знаходяться на стаціонарі, отримуватимуть безкоштовне медикаментозне лікування

На минулому тижні до Родинського надійшла гуманітарна допомога від народних депутатів Максима Ткаченка, Володимира Воронова, Владлена Неклюдова та голови Ради громад ПП «Слуга народу» в Донецькій області Олександра Міщенка. Серед гуманітарного вантажу, який складався з продуктів харчування, одягу, води, засобів особистої гігієни, були і медикаменти.

Продуктові набори та одяг вже були роздані мешканцям міста та вимушеним переселенцям. Що ж стосується ліків, то було складено їх перелік, та передано до Родинської міської лікарні.

Як повідомила журналістам директор КНП «Родинська міська лікарня» Олена Добреля, ці препарати будуть надаваться пацієнтам, які перебувають на денному та цілодобовому стаціонарі.

«Завдяки гуманітарній допомозі, ми отримали багато медичних препаратів, антибіотиків для лікування наших пацієнтів. Ті, хто перебуває у нас на денному чи цілодобовому стаціонарі, отримуватимуть їх безкоштовно. Якщо раніше людина, яка перебувала на денному стаціонарі, мала сплачувати за ліки самостійно, то тепер вони будуть надаватися безкоштовно», — зазначила Олена Вікторівна.

У свою чергу староста міста Катерина Андрійченко в черговий раз подякувала за допомогу народним депутатам.

«Для нас це суттєва допомога, адже зараз спостерігається певний дефіцит медичних препаратів, аптеки в громаді майже не працюють. Завдяки гуманітарній допомозі ми тепер можемо бути впевнені, що наші мешканці отримають усе необхідне лікування», — підкреслила Катерина Сергіївна.

- Реклама -