Юні борці з Донеччини здобули «золото» і «срібло» на турнірі в Естонії

Дві нагороди поповнили скарбничку Донецької області та України за підсумками міжнародного турніру з вільної боротьби серед юнаків і дівчат «XXIII Küllo Kõiv memorial tournament», що відбувся в Естонії 22-23 квітня.

На змаганнях, учасниками яких стали спортсмени з Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Німеччини, Польщі, України та Фінляндії, кубки й дипломи здобули учні Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, вихованці тренерів Максима та Андрія Єфремових.

Марія Єфремова з міста Бахмут, яка також є спортсменкою Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, у ваговій категорії 57 кг провела чотири переможні сутички й отримала «золото».

Дмитро Кудрявцев, який задля виступу на змаганнях вибирався з оточеного російськими військами міста Маріуполь, також у ваговій категорії 57 кг, але вже серед юнаків, виграв три зустрічі, поступився у фіналі та став срібним призером.