На Донеччині формуються групи для евакуації у більш безпечні регіони

На Донеччині формуються групи для евакуації у більш безпечні регіони.

Про це повідомляється на офіційному сайті Донецької обласної державної адміністрації.

Так, мешканцям Донеччини пропонують поїхати:

  • Ружинська громада Житомирської області. Пропонується розміщення людей на базі шкіл та дитячих садочків, харчування. Доїхати можна евакуаційним автобусом до міста Рівне, до Ружинської громади довозять організатори. Контактний номер телефону — 095 06 20 688 — Карина.
  • Швеція. Багатодітні сім’ї, жінки з дітьми, люди з інвалідністю можуть евакуюватися до Швеції, де їх буде розселено по сім’ям. Бажаючі доїдуть евакуаціїним автобусом до Дніпра, звідки організатори відвезуть їх до Швеції. Контактний номер телефону — 050 13 17 684 — Олена.
  • Польща. Жінки та діти можуть евакуюватися до Польщі, де отримають пансіон, місце проживання та харчування, а також соціальні гарантії, одноразові соціальні виплати, соціальні виплати на дітей до 18 років, безкоштовне навчання дітей у школі, медичне страхування. Доїхати можна евакуаційним автобусом до Дніпра, звідти залізничним транспортом до Києва (вартість квитка приблизно 250 гривень), потім орагнізатори перевозять до міста Фастів, а звідти до Польщі. Контактний номер телефону — 095 06 20 688 — Карина.
  • Рівненська область. Усі бажаючі можуть розміститися у гуртожитках, профілакторіях, обладнаних залах учбових закладів, в сім’ях. Поїхати можна організованною групою (до 20 осіб) чи самостійно. У разі організованною групою, мешканці Донеччини відправляються до Дніпра евакуаційним автобусом, там залишаються на ночівлю, а потім їдуть до Рівненської області автобусами. Для централізованої отправки необхідно шукати інформацію на сайті виконкомів. Для тих, хто їде самостійно, у Рівненській обласній військовій адміністрації працює цілодобова гаряча лінія за номерами — 0362 400 100, 098 505 83 25, 097 008 81 91.
- Реклама -