Окружні прокуратури Донеччини здійснюють досудове розслідування ще у 11 кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни

Окружні прокуратури Донеччини здійснюють досудове розслідування ще у 11 кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни.

Про це журналістам повідомили у відділі інформаційної політики прокуратури Донецької області.

Так, за даними слідства, 19-20 квітня окупанти вкотре обстріляли цивільне населення на Донеччині. Зокрема від вибухів ворожих снарядів постраждали міста Торецьк, Мар’їнка, смт. Нью-Йорк м. Торецька, с. Павлівка, с. Комар і смт. Велика Новосілка Волноваського району, а також с. Нове, с. Терни та с. Рубці Краматорського району.

Так, через артилерійський обстріл с. Павлівка загинули 50 та 70-річні місцеві мешканці, у с. Терни – 82-річний пенсіонер. У містах Мар’їнка, Торецьк та с. Нове чисельні осколкові та кульові поранення отримали ще троє мирних громадян.

Внаслідок здійснених окупантами атак у м. Торецьк, смт. Нью-Йорк та с. Рубці пошкоджені приватні домоволодіння, а у селищі Комар через артобстріл зруйновано будівлю недобудованого спортивного комплексу та пошкоджено школу.

Також до Бахмутської міської лікарні доставлено із пораненнями ще трьох жінок, які зазнали тілесних ушкоджень під час обстрілу загарбниками м. Попасна Луганської області.

- Реклама -