До Родинського надійшла чергова партія гуманітарної допомоги від народних депутатів

Сьогодні, 21 квітня, до Родинського надійшла чергова партія гуманітарної допомоги. Це стало можливим завдяки народним депутатам України Володимиру Воронову та Максиму Ткаченку, благодійним фондам «Емерленд» та «За Луганщину», а також голові Ради громад ПП «Слуга народу» Олександру Міщенку.

Це вже не перша допомога для маленького шахтарського містечка від народних депутатів. Об’єднавши зусилля вони роблять все для того, аби допомогти мешканцям Родинського у таку скрутну годину.

Сьогодні до міста приїхала ціла вантажівка продуктів харчування, води, овочів, консерв, дитячого харчування, медикаментів, засобів особистої гігієни та багато іншого. Все це буде заактовано, розфасовано та будуть сформовані пакунки допомоги.

«У першу чергу ми видаватимемо ці пакунки тим людям, хто навіть не може вийти з дому. Як староста, я наразі веду активну роботу зі старшими будинків. Ми складаємо списки тих людей похилого віку чи людей з інвалідністю, які не пересуваються самостійно, та як ніхто інший потребують нашої підтримки. Також допомогу зможуть отримати всі ті мешканці міста, які цього дійсно потребують», — зазначила староста міста Родинське Катерина Андрійченко.

Також вона від усього серця подякувала благодійникам за ту підтримку, яку вони надають місту.

«Я хочу виразити велику подяку народним депутатам, всім, хто причетний до цієї доброї справи. У нашому місті залишилося небагато людей, але кожен з них потребує нашої уваги, нашої допомоги у такі нелегкі часи», — підкреслила Катерина Сергіївна.

- Реклама -