20 квітня: оперативна ситуація у Мирноградській громаді

Міський голова Мирноградської громади Олександр Брикалов повідомив про оперативну ситуацію в громаді станом на ранок 20 квітня.

Так, за його словами, ситуація в місті напружена, але контрольована. ЗСУ та ТрО активно патрулюють місто вдень і вночі.

«Вчора наше місто відвідала міжнародна благодійна медична організація з Манчестеру (Англія). Цього разу за допомогою благодійників представники 52 державної пожежно – рятувальної частини 9 державного пожежно – рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області отримали практичні знання, поспілкувалися про складнощі та успіхи. Відбувся тренінг за прикладом англійської методики медичної допомоги для пожежників щодо отримання навичок надання першої медичної допомоги та ознайомлення з практичними навичками, як протистояти хімічній зброї», — розповів міський голова.

Продовжують працювати у штатному режимі комунальні служби. Сміття вивозиться за графіком, як у довоєнний час. Є світло, газ, вода.

Міська лікарня працює у звичайному режиму. Наразі у Мирноградській міській лікарні перебувають близько 15 одиноких і в тому числі покинутих людей похилого віку, які потребують особливої уваги.

«Звертаюсь до небайдужих мирноградців — ми шукаємо волонтерів, готових допомагати по догляду за людьми похилого віку. Звертатися за телефоном: 095 211 15 99», — звернувся до мешканців Олександр Брикалов.

Мирноград продовжує підтримувати гуманітарною допомогою внутрішньо переміщених осіб та пільгову категорію населення.

Працюють аптеки:

  • 09.00 до 15.30 – Соборна, 20.
  • працює протягом дня — м-н «Світлий,1»
  • 09.00 до 16.00 – м-н «Східний,4».

Діти навчаються дистанційно.

З 09.00 до 16.00 працює магазин «Угольок» за адресою:«Молодіжний,3». Є в наявності смартфони, стартові пакети, повербанки, батарейки та інші необхідні товари для дому.

Здійснюються заходи з евакуації населення до Полтавської та Житомирської областей з подальшим розселенням, ведеться запис на евакуаційні потяги.

- Реклама -