Медицина та освіта у Покровську: оперативна ситуація станом на 18 квітня

Заклади охорони здоров’я працюють в екстреному посиленому режимі. Про це повідомила заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова.

За її словами, через загальну евакуацію виїхало багато середнього та молодшого персоналу та ,навіть, деякі лікарі. Проте основна лікарня — КНП «Покровська КЛІЛ» забезпечена лікарями.

«Ми готові приймати поранених. У нас є відпрацьований протокол. Я хочу наголосити, що ті мешканці, які залишились і, не дай Боже будуть поранені, отримають медичну допомогу. Ми, навіть, розуміємо як ми їх будемо підвозити, якщо не буде працювати швидка допомога, саме автомобілі. В нас є транспорт на лікарнях», — зазначила заступниця міського голови.

Крім того, було розподілено по районах, яка лікарня прийматиме хворих. Визначені прізвища лікарів, які будуть займатись сортуванням хворих, надавати хірургічну допомогу. Працюватиме кардіологічне та неврологічне відділення.

Наразі, у лікарнях піврічний запас медикаментів.

Робота первинної ланки — КП «ЦПМСД».

Зараз працює 12 лікарів сімейної медицини. Розподілені по своїх напрямах. Проводять планові щеплення. Якщо мешканцям Покровська потрібна допомога вони можуть звернутись до амбулаторії, яка розташована у мікрорайоні «Шахтарський».

Щодня на офіційних сайтах опубліковується, як працюють і де працюють аптеки. У них є стратегічний запас.

Освітній процес.

Діти навчаються в дистанційному режимі. Вчителі надають якісну освітню послугу. Коли закінчиться навчальний рік залежить від рекомендацій МОН. У мерії запевняють, що зроблять все належним чином.

- Реклама -