Скільки учнів Донеччини здобувають освіту дистанційно?

Понад 112 тисяч учнів закладів загальної середньої освіти у Донецькій області здобувають освіту дистанційно. Про це директор департаменту освіти і науки Донецької обласної військової адміністрації Тетяна Сідашева повідомила під час онлайнового брифінгу сьогодні, 15 квітня.

У закладах загальної середньої освіти дистанційно здобувають освіту учні у 35 громадах — це 337 закладів, в яких навчаються 112,4 тис. осіб.

Призупинено освітній процес у Вугледарській територіальній громаді. Йдеться про 9 закладів, де навчаються 2,7 тис. учнів.

Не здійснюється організація освітнього процесу в Маріупольській громаді: 70 закладів – 38,8 тис. осіб.

«Наше завдання сьогодні – забезпечити безпеку життя і здоров’я кожного учасника освітнього процесу, надати можливість здобути освіту в умовах, в яких перебуває Донецька область, а з іншого боку – допомогти тим працівникам освіти, дітям, які залишилися на захоплених територіях, які виїхали з захоплених територій, завершити освітній процес, здобути документи про освіту, а випускникам — надалі піти навчатися у вищі навчальні заклади», — зазначила Тетяна Сідашева.

Заклади дошкільної освіти припинили роботу у звичайному режимі через введення воєнного стану. Вони працюють дистанційно, надають консультації батькам. В окремих громадах через необхідність і за можливості працюють чергові групи.

Здобувачі освіти у 24 закладах фахової передвищої освіти навчаються дистанційно. Призупинена діяльність у 10 закладах (8 – м. Маріуполь, 1 – смт. Графське, Волноваський район, 1 – Вугледар).

Дистанційно працюють також 8 закладів вищої освіти. Призупинена діяльність трьох закладів освіти міста Маріуполь (Приазовський державний технічний університет, Маріупольський державний університет, Азовський морський інститут Одеської національної морської академії)

На канікулах перебувають студенти Донбаської національної академії будівництва і архітектури.

За змішаною формою працює Донецький державний університет внутрішніх справ.

Двадцять три заклади професійної (професійно-технічної) освіти працюють дистанційно (7,2 тис. осіб).

Припинена діяльність 9 закладів (2,6 тис. осіб).

- Реклама -