Оперативна ситуація в Покровській ОТГ станом на 15 квітня

Зведена інформація про життєдіяльність Покровської громади станом на 8:30 15 квітня.
Ніч у громаді пройшла відносно спокійно. ️Керівники знаходяться на своїх робочих місцях, працюють у режимі 24/7.
Комунальні підприємства на території Покровської ТГ працюють у штатному режимі. ️ Аварійних ситуацій у сфері ЖКГ за минулу добу не зафіксовано. До домівок у повному обсязі подається світло, вода та газ.
Створюється база магазинів та точок надання послуг для своєчасного сповіщення жителів громади про послуги та товари, які можна купити у громаді.
Триває комплектація укриттів. Сховища забезпечують всім необхідним – ємностями, продуктами тривалого зберігання. Роздаємо продуктові та гігієнічні набори представникам незахищених верств населення у пунктах видачі.
Отримати дитяче хрчування та підгузки можна сьогодні з 9-00 до 12-00 в УСЗН за адресою вул. Поштова 22. Є памперси до двох років. Потрібен паспорт, код, свідоцтво про народження дитини.
З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій та ситуацій не трапилось.
Задля забезпечення належного та своєчасного реагування на можливі події оперативні розрахунки посилені, на чергуванні м. Покровськ знаходяться 2 АЦ, 1 автодрабина У м.Родинське на чергуванні 1 АЦ.
У громаді з 19:00 до 06:00 діє комендантська година та режим світломаскування.
- Реклама -