Оперативна інформація щодо ситуації в Покровській ОТГ

У Покровській міській раді надали інформацію щодо ситуації в Покровській громаді.

Так, ​​​​​за минулу добу сталися наступні аварійні ситуації у сфері ЖКГ:

Водопостачання:
Об 11.23 відбувся порив труби холодного водопостачання. Без водопостачання залишалися мешканці сел. Щербака. Аварійна ситуація була усунута фахівцями КП «Покровськводоканал» о 13.50.

У зв’язку з виникненням аварійної ситуації на Каналізаційній насосній станції №8 о 7.30 була зупинена ВНС№15 (м-н Лазурний 67-78Б), о 13.20 зупинена ВНС №13 ( м-н Лазурний 28-37А) та ВНС №14 ( м-н Лазурний 57-68Б), о 15.40 також відбувся скритий порив на водоводі Д=200 м-н Лазурний, відновлювальні роботи заплановано виконувати протягом дня 13.04.2022 р.

Комунальні підприємства на території Покровської ОТГ працюють у штатному режимі.

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій та ситуацій не трапилось.

Задля забезпечення належного та своєчасного реагування на можливі події оперативні розрахунки посилені, на чергуванні м. Покровськ знаходяться 2 АЦ та 1 автодробина, у м.Родинське на чергуванні 1 АЦ.

Повідомлень про надзвичайні події на території покровської ОТГ до відділу «Контактний центр Покровської міської ради» не надходило.

- Реклама -