У Покровську формується група жінок і дітей для евакуації в Чехію

22 березня міська влада Покровська спільно з Центром волонтерства та захисту м.Львів та депутатом Сергієм Андрійченком сприяли в евакуації покровчан до чеського містечка Мале Сватоновице. З щирим серцем Покровська міська рада віддячила старості Володимиру Провазнику за гостинність, і на минулому тижні ми отримали від муніципалітету запрошення для ще однієї групи з 20 наших мешканців.

“Для нас велика честь допомогти вашим громадянам, які опинилися у важкій життєвій ситуації. Наша мета є і полягатиме в тому, щоб знайти тут тимчасовий будинок із почуттям безпеки, захищеності та благополуччя.

Вчора ми переглянули кількість місць на додаткове розміщення та запропонували ще 20 місць для жінок із дітьми. Ми будемо раді, якщо ці люди переїдуть із вашого району до нас, у безпечне місце.”

На жаль, міська рада не зможе організувати перевезення до місця призначення, але у мешканців нашої громади є позитивний досвід співпраці з волонтерами.

Щодня з Покровська курсують евакуаційні потяги, якими всі охочі можуть дістатися до Львова, а звідти, з допомогою волонтерів, можна буде доїхати до Чехії.

Для того, щоб потрапити до евакуаційної групи (жінки та діти), бажаючі ОБОВ’ЯЗКОВО повинні зареєструватися за телефоном: 0663073959

- Реклама -