Українцям відкрили безкоштовний доступ до освітніх курсів

Через вторгнення Росії, багато українців лишилися не тільки без домівок але і без роботи. Тому зараз як ніколи актуальні експрес курси із здобування нових професійних навичок.

Багато компаній зараз підтримують Україну та відкривають вільний доступ до освітніх курсів, серед них:

🔹 Онлайн-платформа Creative Practice https://creativepractice.com.ua — освітня платформа відкрила безоплатний доступ на всі курси. Жодних обмежень — теорія і практика.
🔹 Coursera https://refugees.coursera.org/ — надає вільний доступ українцям до всіх курсів на платформі.
🔹 Курс від Meta https://www.facebook.com/business/learn/courses?fbclid=IwAR0ldhftKmOiJkoOjCjXRdjZ_StHT9AB82epmTHOCS10SrRb_hTRMFHHRkQ допоможе швидко опанувати навички з онлайн-маркетингу на Facebook, у Messenger, Instagram і WhatsApp.
🔹 Основи цифрового маркетингу від Google https://learndigital.withgoogle.com/digitalworkshop-ua/course/digital-marketing?fbclid=IwAR0Qo0Mm5FrIzisS-p-p5zDk_x_m8brNWxzYo17EZlSBWWzGE6LOOmFmSyI — курс складається з 26 модулів, у яких зібрані вправи та реальні приклади, що допоможуть легко застосувати здобуті знання на практиці.
🔹 Курс «Основи проєктного менеджменту» від RedCamp https://beyourstories.notion.site/Redcamp-66f0c2fde9564472b98efb95efa6b7d2 дозволить опанувати професію проєктного менеджера з нуля.

Курси безоплатні для всіх українців. Якщо ви в безпечному місці та маєте доступ до інтернету — навчайтеся!

- Реклама -