Понад 15 млн грн на створення матеріального резерву: у Покровську відбулось засідання виконкому

Сьогодні, 4 квітня, у Покровську відбулось повторне засідання виконавчого комітету. Нагадаємо, минулого четверга засідання було перенесено через непрозорий розподіл бюджетних грошей.

«Мы неоднократно говорили об открытости власти! Говорили о рациональном распределении бюджетных средств, тем более в условиях военного времени. Но некоторые власть имущие не хотят нас слышать. На исполкоме, который сегодня не состоялся, решили распределить деньги и даже не удосужились объяснить на что. Я ещё раз подчеркну, воровать не позволю! Пришли работать — работайте честно и открыто! Наша задача сегодня — поддержать людей в это непростое время!», — закликав на минулому виконкомі депутат Покровської міської Сергій Андрійченко.

Минуло декілька днів і засідання виконкому було знову зібране.

Перше і головне питання – внесення змін до бюджету та перерозподіл мільйонів з міської казни.

Цей проєкт рішення обговорювали понад півтори години. Зокрема, розподіл понад 15 мільйонів гривень, які планується направити на так званий матеріальний резерв.

Заступник міського голови Анатолій Зінченко підкреслив, що місцеві підприємці можуть продавати потрібний товар за нижчу ціну і з ними вже є попередня домовленість.

Крім того, участь у виконкомі прийняли депутати від Молодіжної партії Ігор Кіктєв та Анастасія Долга, які також мали багато запитань щодо розподілу бюджетних грошей. Зокрема, куди саме будуть направлятись придбані продукти харчування та медикаменти. Чіткої відповіді надано не було.

Також, Ігор Кіктєв надав свої пропозиції щодо економії бюджетних грошей при купівлі необхідних матеріалів у місцевих підприємців.

Всі пропозиції були занесені до протоколу, а рішення щодо створення матеріального резерву було затверджено, але з чіткою вимогою контролювати всі бюджетні закупівлі.

- Реклама -