Задля безпеки людей: у Родинському тривають роботи з облаштування бомбосховищ

Окрім найпростіших укриттів, у Родинському налічується ще 5 бомбосховищ, де люди можуть укритися у разі загрози та небезпеки. Наразі тривають активні роботи з їх облаштування.

Сьогодні до цих бомобсховищ, завдяки депутату Покровської міської ради Сергію Андрійченку, секретарю Покровської міської ради Наталії Іваньо, старості міста Родинське Катерині Андрійченко та заступнику Покровського міського голови Анатолію Зінченку були завезені морозильні камери.

«Сьогодні і наша країна, і наша громада переживають нелегкі часи. Зі свого боку ми робимо все для того, аби підтримати та допомогти нашим мешканцям. Облаштування бомбосховищ у Родинському для нас дуже важлива справа. Разом з Наталією Вікторівною, Катериною Сергіївною та Анатолієм Миколайовичем, ми докладаємо максимум зусиль, аби у разі загострення ситуації, мешканці могли перебувати в більш-менш комфортних умовах», — підкреслив депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко.

Морозильні камери завезли до усіх п’яти бомбосховищ, які є в Родинському.

«Ці холодильники вкрай необхідні. Ми отримали гуманітарну допомогу, у тому числі і продукти харчування, які потребують певних умов зберігання. Зараз ми облаштовуємо наші бомбосховища, завозимо воду, їжу, необхідні речі. У разі екстренних випадків ці безпечні приміщення вже будуть підготовлені для перебування наших мешканців», — зазначила староста міста Родинське Катерина Андрійченко.

У той же час мешканців шахтарського містечка закликають не залишатися осторонь й самостійно облаштовувати найпростіші укриття задля своєї ж безпеки.

- Реклама -