Готові приймати всіх: як у Покровську працює перинатальний центр

Наразі Покровський перинатальний центр працює у штатному режимі. Про це журналістам повідомив завідувач центру Іван Циганок.

На сьогодні в пологовому перебувають 11 жінок: 3 вагітних та 8 жінок після пологів. За останню добу в перинатальному центрі народилася одна дитинка.

«Наш медичний заклад працює у штатному режимі. Працюють всі його відділення. Наразі у відділенні інтенсивної терапії новонароджених знаходяться 5 діточок з різним ступенем недоношеності, двоє з них — на апаратах штучної вентиляції легень», — розповів Іван Іванович.

Завідувач перинатального центру зазначив, що вони готові приймати усіх жінок, які потребують допомоги. Наразі у пологовому вже перебувають жінки з Великоновосілки, Вугледару, Авдіївки та інших міст Донецької області.

На випадок загострення ситуації під перинатальним центром було облаштовано бомбосховище. У ньому організували операційну, родзали та дитячі палати. Для медичного закладу було надано 4 генератори та певну кількість палива для їх роботи.

«У разі якихось дій, ми не зможемо спустити до бомбосховища тих дітей, що перебувають на апаратах штучної вентиляції легенів. Тому персоналом було прийняте рішення залишатися з такими дітками наверху та надавати їм усю необхідну медичну допомогу», — зазначив Іван Циганок.

Також він додав, що наразі у перинатальному центрі є гостра потреба у бутильованій питній воді та каністрах для палива. Не виключається можливість, що закладу будуть необхідні памперси, дитяче харчування, серветки, шовний, перев’язочний матеріал, а також медикаменти.

- Реклама -