Мешканці Покровська зможуть забрати готові паспорти в міграційній службі та ЦНАПі

З сьогоднішнього дня було прийняте рішення щодо видачі громадянам паспортів та документів, які були вже готові та знаходились у міграційній службі чи ЦНАПі.

Про це журналістам повідомив начальник Покровський МВГУ Державної міграційної служби Юрій Згонніков.

«Видавати документи ми будемо дві-три години на день. Все залежатиме від ситуації в місті. Такоє плануємо працювати і в суботу, аби ті, хто працює у будні дні, змогли забрати свої документи. Про це ми повідомимо ще додатково», — зазначив Юрій Згонніков.

Варто відзначити, що всі ID-паспорти, які наразі видаватимуться мешканцям Покровська, верифікацію не пройшли через відсутність доступу до державних реєстрів. Інформацію з електронного безконтактного носія зчитати поки що буде неможливо. Тому вони не зможуть бути доданими у додаток «Дія». Паспорти видаються на руки для того, щоб люди мали при собі документи, які посвідчують особу.

Що стосується закордонних паспортів, то виїхати по ним за кордон також неможливо.

«Цих паспортів поки що немає в базах прикордонної служби та інших служб як тих, що були видані та є діючими. Раніше, при отриманні людиною паспорту, вона ставила свій відбиток пальця, ми вставляли паспорт у верифікатор і у базі він додавався як дійсний. Зараз провести цю процедуру у нас можливості, на жаль, немає», — розповів начальник міграційної служби.

Після стабілізації ситуації, громадянам буде необхідно звернутися до будь-якого відділення міграційної служби, аби пройти процедуру верифікації.

Іноземні громадяни, які подали документи на оформлення довідки на проживання чи подовження цієї довідки, та здали орігінали паспортів чи попередніх довідок, можуть приїхати до підрозділу міграційної служби та забрати свої старі документи.

Також він додав, що міграційна служба жодних документів не приймає: ні на вклеювання фотографій, ні на оформлення ID-паспортів чи закордонних паспортів, адже всі державні бази відключені.

Юрій Згонніков зазначив, що усі прострочені документи будуть дійсні до стабілізації ситуації в країні.

- Реклама -