В Мирнограді розпочався важливий проект

В рамках програми «Північна ініціатива гуманітарної підтримки та енергоефективності (Україна)», яка впроваджується Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією NEFCO, містом Мирноград (колишній Димитров) розпочато реалізацію проекту «Енергозберігаючий проект у медичному закладі (Міська центральна лікарня (дитяче відділення, будівля поліклініки) і вуличному освітленні (138 вулиць)».

Відповідно до Договору про грант між Мирноградською міською радою та корпорацією NEFCO, передбачаються впровадження енергозберігаючих заходів, спрямованих на зменшення енергоспоживання, покращення умов перебування персоналу та відвідувачів в закладах охорони здоров’я міста, а також зменшення енергоспоживання та покращення показників роботи вуличного освітлення.

В рамках даного проекту 24 січня у залі засідань Мирноградської міської ради відбулася перша робоча зустріч керівництва міської ради, представників установ, об'єкти яких задіяні в проекті, підприємства, яке обслуговуює лінії зовнішнього освітлення з представниками організації NEFCO.

Як повідоми міський голови Олександр Брикалов, на зустрічі були представлені контактні особи, що здійснюватимуть підтримку реалізації та моніторингу проекту, обговорені комунікація учасників, процедура проведення закупівлі та план закупок, особливості проведення тендеру, технічні питання впровадження проекту. Після офіційної зустрічі відвідали об’єкти проекту.

- Реклама -