Покровський районний відділ пробації відзначив 7- у річницю прийняття Закону України «Про пробацію»

5 лютого 2015 року на засіданні пленарної сесії Верховної Ради України було прийнято Закон України «Про пробацію» , який вступив у дію 27 серпня 2015 року. Таким чином Верховна Рада України схвалила реальний крок у сфері наближення юстиції України до міжнародних стандартів і впровадження у державі принципово нової системи заходів кримінально-правового характеру — пробації.

5 лютого 2022 року відзначається 7-а річниця прийняття Закону України «Про пробацію». В цей важливий день вже традиційно Покровський районний відділ № 3 філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області відкриває свої двері для всіх бажаючих, а особливо чекає на своїх соціальних партнерів, представників державних та громадських організацій.

«Завдяки налагодженій взаємодії та співпраці ми спільно та успішно йдемо до мети пробації: забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених,
дотримуємося вимог місії, візії та цінностей пробації. Приємною несподіванкою було отримати не тільки слова привітання, але й значущий для нашого відділу подарунок у виді тематичної фотозони», — зазначили у відділі пробації.

- Реклама -