На Донеччині відбудеться перший фестиваль зимової рибалки «Срібний гачок»

26 лютого на Донеччині проведуть фестиваль зимової рибалки «Срібний гачок», участь у якому можуть прийняти як новачки, так і професіонали.

Захід, який присвячено 90-річчю Донецької області, буде проведено у заповіднику «Клебан-Бик», що знаходиться в Іллінівській громаді.

«Водосховище там велике та дуже зручне з точки геолокації. Там є предостатньо риби, аби кожен бажаючись, не дивлячись на вік чи навички, зміг отримати насолоду від процесу й поборотися за призи», — розповів один з організаторів заходу Максим Лук’янченко.

Участь у фестивалі безкоштовна, проте учасників, які досягли 16 років, просять зробити благодійний внесок у розмірі 200 гривень.

Для переможців та призерів риболовних змагань передбачені призи та подарунки. Розмір призового фонду — 1 тисяча доларів.

Також усі бажаючі можуть у цей день завітати на водойму, аби підтримати учасників та повболівати. Для них будуть облаштовані спеціальні будиночки для обігріву, а також огранізовані гарячий чай та рибна юшка.

Фестиваль триватиме з 7-00 до 14-00 збоку пляжу «Бересток». Геолокацію можна знайти за посиланням.

Захід проводять ГО Донбас промоушен, ГО Клуб рибалок України-UaFishingClub, Донецька обласна державна адміністрація та Регіональний ландшафтний парк «Клебан-Бик». Подробиці можна дізнатися за телефонами —  (066) 623-23-30, (099) 770-84-63.

Інформаційними партнерами виступають Телебачення «Капрі» та інформаційний сайт DDK.DN.UA

- Реклама -