У Покровську перевірили, в якому стані знаходяться найпростіші укриття

На минулому тижні у Покровську розпочали роботи з приведення до ладу найпростіших укриттів, яких, до речі, нараховується близько ста. Сьогодні представники місцевої влади та самоорганізації населення перевірили, у якому стані наразі знаходяться ці приміщення.

Нагадаємо, найпростіші укриття – це приміщення, де зможуть знаходитись у небезпеці люди впродовж 2-20 годин. Вони мають бути облаштовані елементарними меблями, водо- та електропостачанням. Головні вимоги — відкриті проходи та розчищена площа таких підвальних приміщень.

У Покровську більшість укриттів знаходиться у задовільному стані. Наприклад, у підвальному приміщенні будинку №78 по вулиці Залізничній, завдяки зусиллям мешканців, є столи, стільці, кроваті, облаштовано санвузол, підведено водопостачання.

Власними зусиллями розчистили підвал і мешканці будинку №3 у мікрорайоні «Лазурний». Тепер тут залишилося тільки облаштувати меблями та ємностями з водою.

Проте, не усі укриття Покровська пригодні для перебування там мешканців. Деякі з них, не дивлячись на те, що влітку комунальниками проводилися роботи з наведення ладу, знову засипані сміттям чи особистими речами мешканців.

Тому начальник житлово-комунального відділу Дмитро Візенков звернувся до мешканців з проханням з розумінням поставитися до ситуації та не захаращувати підвальні приміщення. У разі порушення благоустрою, особи будуть притягуватися до адміністративної відповідальності.

- Реклама -