У Покровську оголосили результати перевірки щодо вчительки, яку підозрювали в булінгу

Сьогодні, 31 січня, у Покровську оголосили результати службової перевірки стосовно вчительки української мови НВК №1 Світлани Градець, яку підозрювали в булінгу.

Нагадаємо, в мережу інтернет потрапив аудіозапис, на якому класний керівник 8-А класу висловлювалась у бік дітей, використовуючи нецензурну лексику. Один з батьків звернувся із заявою до провоохоронних органів.

Окрім офіційного слідства, у відділі освіти Покровської міської ради провели власне службове розслідування. З її результатами представників ЗМІ ознайомила заступниця начальниці відділу освіти, голова комісії Анастасія Долга.

«Проаналізувавши матеріали службового розслідування, висновки психолога, підсумки опитування і анкетування учасників освітнього процесу, які були задіяні в конфлікті, а також враховуючи спілкування з батьками, комісія ухвалила підтвердити факт порушення трудової дисципліни», — розповіла Анастасія Геннадіївна.

Також адміністрації закладу було рекомендовано змінити класного керівника 8-А класу та застосувати відносно вчителя дисциплінарне стягнення у вигляді догани.

У відділі освіти зазначили, що будуть й надалі моніторити ситуацію у цьому навчальному закладі.

- Реклама -