21-річний мешканець Вугледару організував продаж наркотичних речовин у Покровському районі

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури двом особам повідомлено про підозру у незаконному збуті особливо небезпечної психотропної речовини (ч. 2 ст. 307 КК України).

Про це журналістам повідомили у відділі інформаційної політики прокуратури Донецької області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж 2021 року 21-річний мешканець м. Вугледар замовляв через мережу Інтернет особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено, а саме «PVP-сіль». У подальшому його спільники — двоє чоловіків віком 38 і 20 років та 47-річна жінка розфасовували «товар», після чого збували його з рук у руки або шляхом так званих закладок, відправляючи клієнтам фото з місцем розташування згортків у Покровському районі.

Під час санкціонованих обшуків за місцями мешкання наркоділків виявлено та вилучено 49 зіп-пакетів з кристалоподібною речовиною білого кольору, електронні ваги, грошові кошти та банківські картки. За цінами «чорного ринку» 1 грам «PVP-солі» у середньому коштує 1000 грн.

За попередніми даними, орієнтовний річний дохід злочинного «квартету» складав 1,5 мільйона гривень.

Наразі членам групи повідомлено про підозру у вчиненні інкримінованого злочину та вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу. Після проведення судових експертиз буде вирішено питання щодо повідомлення про підозру іншим учасникам групи.

- Реклама -