Правоохоронців Покровської оперзони піднято по тривозі

Сьогодні, 23 січня, о 5.45 ранку відбулась перевірка готовності особового складу блоку превентивної діяльності та кадрового забезпечення Покровського відділу поліції (Покровськ, Добропілля, Селидове, Авдіївка, Мирноград).

У кожному структурному підрозділі поліції одночасно пролунав сигнал тривоги. Мета навчань — перевірка готовності правоохоронців до дій у разі ускладнення оперативної обстановки.

Начальники відділень перевірили швидкість реагування особового складу та готовність до виконання поставлених завдань. Більшість правоохоронців показали високий рівень боєготовності та злагодженості дій в екстремальних ситуаціях.

У працівників поліції перевірено наявність службових посвідчень, їх відповідність посаді і званням, нагрудних знаків та жетонів з особистим номером, стан форменого одягу і комплектацію тривожних валіз.

У зв’язку із проведенням антитерористичної операції на Донеччині пройшли і навчання з оборони адмінбудівлі. Після отримання зброї і необхідних засобів захисту співробітники заблокували вхід у будівлю і оперативно зайняли свої позиції для оборони. Поверхи, чергові частини, внутрішні двори — всі можливі підступи були перекриті.

Після цього, з поліцейськими були проведені заняття по наданню первинної медичної допомоги та користування радіообладнанням. Бо в умовах війни, коли розвідувально-диверсійні групи терористів перебивають лінії електропередач, періодично зникає телефонний зв’язок та система глобальної мережі – надважливе, аби поліцейські могли своєчасно допомогти один одному та мирним мешканцям, у будь-якій ситуації підтримували зв’язок з командуванням.

«Співробітники поліції не повинні втрачати навички і зобов'язані оперативно, рішуче і правильно діяти в екстремальній ситуації. Такі тренування ми будемо проводити і надалі», — зазначив начальник Покровського відділу поліції ГУНП Донецькій області полковник поліції Юрій Гречишкін.

- Реклама -