У Покровську обговорили підвищення ефективності співпраці органу пробації та виконавчої служби

У Покровську обговорили підвищення ефективності співпраці органу пробації та виконавчої служби.

Так, 17 січня, заступником начальника Покровського відділу державної виконавчої служби у Покровському районі Донецької області СМУ МЮ (м. Харків) Ольгою Сокор та заступником начальника Покровського районного відділу №3 філії державної установи «Центр тпробації» в Донецькій області майором внутрішньої служби Ганною Кубрак
було проведено робочу зустріч з метою поліпшення взаємодії та своєчасного отримання інформації щодо перевірки стану перерахування коштів за виконання суспільно корисних робіт власниками підприємств для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів, відповідно до покладених на них обов’язків.

В ході зустрічі заступник начальника органу пробації звернула увагу на проблемні питання, які виникають під час виконання судових рішень стосовно правопорушників яким призначено стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

В свою чергу, заступник начальника відділу ДВС повідомила про наявність на обліку відділу осіб, які є боржниками по сплаті аліментів та будуть в подальшому направлені до суду для прийняття рішення щодо притягнення їх до відповідальності.

Наприкінці заходу були визначені механізми подальшої співпраці серед яких виокремлено ефективність таких інструментів як узгодження спільних дій, участь у спільних нарадах з проблемних питань, надання взаємної методичної та консультаційної допомоги, проведення актів звірки між службами щодо кількості порушників на яких накладено стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, спільне проведення інформаційно-просвітницьких заходів для клієнтів пробації.

- Реклама -