Добропільська служба зайнятості шукає нові шляхи

У Добропільському міському центрі зайнятості пройшла робоча нарада за участю першого заступника міського голови Олексія Кормільцева, керівництва центру зайнятості, представників ринкоутворюючих підприємств, депутатів, соціальних партнерів.

Директор центру зайнятості Вікторія Бугаєць ознайомила присутніх з напрацюваннями, які активно впроваджувала місцева служба зайнятості протягом 2016 року. «Ми не чекаємо, коли закон стане більш адаптованим до сьогодення, ми постійно покращуємо наші послуги, шукаємо нові шляхи для зміцнення співпраці з роботодавцями, для підвищення мотивації до праці серед клієнтів служби», — сказала вона.

Учасникам наради був презентований проект змін до законодавства про зайнятість. Окремо директор зупинилась на можливостях нового сервісу «Електронна черга реєстрації безробітних», який дозволить користувачам отримувати частину послуг онлайн.

Під час проведення наради відбулася дискусія щодо необхідності реформування Служби зайнятості. Питання існування служби сьогодні та у майбутньому не викликало спірних питань, присутні погодились, що у державі повинна бути інституція, яка захистить громадян у разі безробіття, адже це роками доказано існуванням таких служб у країнах з розвинутою ринковою економікою.

Громадянин, який сплачував внески (або за якого сплачував роботодавець), має право на матеріальне забезпечення у разі втрати роботи та її відсутності на ринку праці. Та одночасно деякі підходи у діяльності служби не відповідають сьогоденню, тому і без впровадження реформ, в першу чергу на законодавчому рівні, буде складно ефективно вирішувати питання соціального захисту від безробіття.

- Реклама -