«Ваш родич в біді»: шахраї ошукали пенсіонерку з Покровська

Аби врятувати онука пенсіонерка з Покровська віддала шахраям 8 тисяч гривень. За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

68-річна потерпіла розповіла, що їй зателефонувала невідома жінка, яка представилась працівницею прокуратури та повідомила, що її онуку загрожує кримінальна відповідальність. Незнайомка розповіла, що начебто «родич» заявниці штовхнув хлопця, який отримав тілесні ушкодження та розбив дорогий телефон. Співрозмовниця додала, що для уникнення відповідальності треба відшкодувати завдані онуком збитки, а саме 32 тисячі гривень. Далі трубку взяв «онук», який благав бабусю допомогти йому.

Бажаючи допомогти рідній людині, пенсіонерка погодилась сплатити гроші та вирушила до термінала. Шахраї весь цей час тримали потерпілу на зв’язку, не даючи можливості зателефонувати рідним та уточнити  отриману інформацію. Жінка перерахувала на вказаний рахунок 8 тисяч гривень,  а потім прислухалась до людей, які радили не переказувати гроші. Потерпіла зателефонувала  онуку та з’ясувала, що з ним все гаразд, а ось вона сама потрапила у шахрайську пастку.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ознаками ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та ведуть пошуки зловмисників.

- Реклама -