Ремонт лівого крила амбулаторії №3 у Покровську на завершальній стадії

У Покровську добігають кінця ремонтні роботи у лівому крилі амбулаторії №3, що знаходиться у мікрорайоні Шахтарський.

Ремонтні роботи тут розпочалися у жовтні 2021 року. Виконувались вони за рахунок коштів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», отриманих від НСЗУ, а це близько 2 мільйонів гривень.

«У цьому крилі облаштовано конференц-зал. Тут проводитимуться наради, а також відбуватиметься навчання середнього медичного персоналу та лікарів», — розповіла директорка ЦПМСД Інеса Остряніна.

Також тут облаштують кабінети для сімейних лікарів. Наразі в амбулаторії №3 їх 5, проте очікується, що згодом стане більше.

«Зараз в амбулаторії праціює 5 сімейних лікарів, але з серпня очікуємо поповнення, адже громада наша зрозла, і нам необхідно поповнення спеціалістами», — наголосила Інеса Леонідівна.

До того ж, у цій частині амбулаторії будуть облаштовані лабораторія і «червона» зона — приміщення для того, щоб розділити потоки: люди з температурою чи інфекційними захворюваннями заходитимуть через окремий вхід.

Передбачається і кабінет для вакцинації дітей.

«Ми бачимо, що ми зробили крок у покращенні матеріально-технічної бази наших амбулаторій. Ремонт в амбулаторії №3 вже на завершальному етапі, і підрядник сумлінно виконує свою роботу. Варто відзначити, що у нас будуть не тільки нові стіни, а й нова філософія щодо роботи з пацієнтами та лікарями», — підкреслила заступниця міського голови Маргарита Ідрісова.

Повністю завершити ремонтні роботи та здати об’єкт в експлуатацію планують до кінця поточного місяця.

- Реклама -