В Мирнограді кожна амбулаторія отримала пульсоксиметри

Сьгодні, 20 січня, в Мирнограді (колишній Димитров), у кабінеті головного лікаря КЗ «МЦПМСД» І. Матвєюка пройшла чергова зустріч з його заступниками, завідуючими амбулаторій, головною медичною сестрою та старшими медичними сестрами амбулаторій центру.

На зустрічі кожна амбулаторія отримала пульсоксиметри, кожний медичний працівник пройшов ознайомлення з роботою апарату.

Також обговорювалися питання обслуговування хворих вдома в сезон грипу та ГРВІ.

Ще на зустрічі обговорювалися питання виписки медикаментів пільговій категорії населення. Нажаль, фінансування пільгової категорії на дуже низькому рівні і недостатнє для всіх категорій населення.

Продовжуючи медичну тему, повідомимо, що сьогодні ж в актовому залі Мирноградскої центральної міської лікарні міський голова Олександр Брикалов провів виїзний прийом громадян, на який прийшли зі своїми проханнями, проблемами і пропозиціями співробітники і пацієнти лікарні.

Працівників МЦМЛ хвилювали питання: про виділення коштів на придбання лікарських засобів та забезпечення закладу медикаментами, комунальні питання та питання щодо штату медичних сестер лікарні. Звернення були розглянуті та взяті під особистий контроль міського голови.

- Реклама -