В Покровську обговорили питання працевлаштування

Сьогодні, 20 січня, в Покровському (раніше — Красноармійського) міському центрі зайнятості Донецької області відбулася нарада із соціальними партнерами служби зайнятості, керівниками ринкоутворюючих підприємств регіону та депутатами.

В заході прийняли участь представники Донецького міського центру зайнятості, відділу освіти Покровської міської ради, Головного управління держпраці, ПРАТ «АПК- Інвест», Філії «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» ПРАТ «Донецьксталь» — Металургійний завод», КП «Покровськтеломережа», Центральної районної лікарні та представників Покровського міського центру зайнятості в Донецькій області.

Відкрив захід директор центру зайнятості Микола Толмачов, який доповів про основні результати роботи центру за 2016 рік, зосередив увагу на користі тісної співпраці між службою зайнятості та роботодавцями, важливості офіційного оформлення працівників на роботу, оплату праці працівникам у відповідності із законодавством.

Микола Іванович звернув увагу присутніх на необхідності виконання програми легалізаціїї працевлаштування, де приоритетними напрямками повинні бути питання працевлаштування інвалідів та інших соціально незахищених верств населення.

Під час заходу, з учасниками обговорювалися питання організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, здійснення роботодавцям компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштованих безробітних на нові робочі місця та компенсації заробітної плати за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб, можливості організації навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців та інші послуги.

Роботодавців також було проінформовано про інноваційні підходи в роботі служби: організація онлайн-співбесід з роботодавцем, складання відео-резюме, в т.ч. і з випускниками навчальних закладів, впровадження пакету послуг для роботодавців, зокрема електронного сервісу, для забезпечення спрощення надання інформації про потребу у робочій силі та звітності, можливості отримання послуг Державної служби зайнятості та необхідної інформації без відвідування центрів зайнятості.

Служба зайнятості покращує свої сервіси і переходить на абсолютно нові принципи роботи. Це стосується як обслуговування клієнтів, так і внутрішньої організації праці, повідомляє Покровський МЗЦ.

- Реклама -