Протягом минулої доби рятувальники Донеччини шість разів надавали допомогу водіям

6 січня рятувальники Донеччини 6 разів надавали допомогу водіям, що ставали заручниками негоди. Зокрема, до Служби порятунку звернулися водії у Костянтинівці, Великої Новосілці, Новогродівці, Селидовому та Мирнограді.

Так, 6 січня о 10:37 до Служби порятунку надійшло повідомлення від водія, якому була потрібна допомога у м. Костянтинівка на вул. Сєчкіна. Рятувальники 16 державного пожежно-рятувального загону Головного управління за допомогою автоцистерни та буксирувального тросу витягли зі слизької обочини автошляху на дорогу з твердим покриттям мікроавтобус  Volkswagen Crafter.

О 10:50  того ж дня, до Служби порятунку надійшло повідомлення про необхідну допомогу у Волноваському районі, за межами с. Новий Комар. Рятувальники 27 державного пожежно-рятувального загону Головного управління за допомогою автоцистерни та буксирувального тросу витягли із багнюки і снігу на дорогу з твердим покриттям легковий автомобіль Chevrolet Lacetti, чим надали можливість водію самостійно продовжити рух.

6 січня о 13:56 до Служби порятунку надійшло повідомлення про необхідну допомогу у  Покровському районі у м. Новогродівка на вул. Донецька. Рятувальники 13 державного пожежно-рятувального загону Головного управління за допомогою автоцистерни та буксирувального тросу витягли зі слизької обочини автошляху на дорогу з твердим покриттям вантажний автомобіль   Scania.

6 січня о 14:55 до Служби порятунку надійшло повідомлення про необхідну допомогу у м. Костянтинівка на вул. Леваневського. Рятувальники 16 державного пожежно-рятувального загону Головного управління за допомогою автоцистерни та буксирувального тросу витягли зі слизької ділянки на дорогу з твердим покриттям вантажний автомобіль ТАТА.

6 січня о 16:45 до Служби порятунку надійшло повідомлення про необхідну допомогу у Покровському районі у м. Мирноград. Рятувальники 9 державного пожежно-рятувального загону Головного управління за допомогою автоцистерни та буксирувального тросу витягли із слизької ями на дорогу з твердим покриттям вантажний автомобіль IVECO.

6 січня о 17:21 до Служби порятунку надійшло повідомлення про необхідну допомогу у Покровському районі у м. Селидове на вул. Берегова. Рятувальники 13 державного пожежно-рятувального загону Головного управління за допомогою автоцистерни та буксирувального тросу витягли зі слизької ділянки на дорогу з твердим покриттям вантажний автомобіль ТАТА.

- Реклама -