Випускників Покровська запрошують на навчання до Національного університету цивільного захисту України

Випускників Покровська запрошують на навчання до Національного університету цивільного захисту України.

Так, Покровське районне управління Головного управління Державної служби України
надзвичайних ситуацій у Донецькій області (далі ПРУ ДСНС) запрошує випускників (юнаків та дівчат) 11-х класів загальноосвітніх шкіл 2022 року та інших осіб (які мають
середню освіту), віком до 30 років (які придатні за станом здоров’я та морально-психологічними якостями до проходження служби в органах і підрозділах цивільного захисту), до вступу у 2022 році до Національного університету цивільного захисту України (далі НУЦЗУ) на бюджетну форму навчання (навчання на бюджетній формі в НУЦЗУ передбачає проходження служби цивільного захисту на посаді курсанта).

Випускникам НУЦЗУ присвоюється спеціальне звання «Лейтенант служби цивільного захисту», та їх (за спеціальністями «Пожежна бехпека» та «Цивільний захист») гарантовано працевлаштовують у підрозділи ПРУ ДСНС для подальшого проходження служби де вони мають гідне грошове забезпечення та пакет соціального захисту на весь період проходження служби.

Курсанти та випускники, які проходять служби цивільного захисту знімаються з військового, та перебувають на спеціальному обліку у військоматі (не підлягають призову на військову службу).

Для оформлення документів для вступу до НУЦЗУ залишилось дуже мало часу! Для консультації бажаючих навчатися в НУЦЗУ (щодо оформлення документів для вступу до навчального закладу) звертатися за телефоном — 0997345564 (Андрій Миколайович).

- Реклама -