Депутат Сергій Андрійченко подав позов до суду щодо скасування підвищення тарифу на водопостачання у Покровській громаді

Депутат Покровської міської ради Сергій Андрійченко подав позов до Донецького окружного адміністративного суду про визнання протиправним та скасування рішення виконавчого комітету Покровської міської ради про підвищення тарифів на водопостачання.

Нагадаємо, 21 грудня під час позачергового засідання виконавчого комітету було прийняте рішення про підвищення тарифу на водопостачання та водовідведення на території Покровської громади. Згідно нього, з 1 січня 2022 року мешканці мають сплачувати за 1 куб води 59,08 грн.

Напередодні, за ініціативою Сергія Андрійченка, було проведено круглий стіл за участі керівництва міста та КП «Покровськводоканал», депутатів та громадськості. Під час обговорення було прийняте рішення детально вивчити це питання та звітувати про результати перед громадськістю. Проте, рішення про підвищення тарифу все одно було прийняте.

У своїй позовній заяві Сергій Сергійович зазначає, що спірне рішення було прийняте з грубим порушенням процедури, оскільки інформація про намір зміни розміру тарифу не була доведена до споживачів у встановленому законодавством порядку. Також не були проведені громадські обговорення, що позбавило споживачів можливості надати свої зауваження та пропозиції.

Звертаючись до суду, у своїй заяві депутат просить зупинити дію рішення виконавчого комітету Покровської міської ради про підвищення тарифів до набрання законної сили рішенням по справі.

- Реклама -