Уряд спростив процедуру перетину КПВВ

29 грудня 2021 року Кабінет Міністрів України за ініціативи Віцепрем’єр-міністра — Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук спростив процес перетину контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території в Донецькій і Луганській областях, АР Крим та м. Севастополя й виїзду з них (КПВВ).

Відтепер вимогу щодо обов’язкового встановлення мобільного додатка електронного сервісу Вдома при перетині лінії розмежування та адмінмежі, а також самоізоляцію, пов’язану з Covid-19, – скасували.

«Вимоги обов’язковості встановлення застосунку Вдома дуже ускладнювали життя наших людей, які вимушено перебувають під окупацією. Більш того, таким ставленням їх офіційно прирівняли до іноземців, що, на мій погляд, є неприпустимим, адже лінія розмежування не є державним кордоном. Це був зайвий бар’єр у процесі повноцінної реінтеграції наших громадян в сучасному українському соціумі. І ми прибрали цю перепону. Дякую Прем’єр-міністру України та Президенту, які підтримали ініціативу Мінреінтеграції вирішити цю проблему», — зауважила Ірина Верещук.

- Реклама -