У Покровську викрили чоловіка, який вирубав ялинки у мікрорайоні Лазурний

В ніч з 26 на 27 грудня у мікрорайоні Лазурний було зрізано дві ялинки, які були висаджені у рамках соціального проекту. Вже наступного дня особа крадія була встановлена.

Встановити особи порушників вдалося завдяки камерам відео спостереження. Як повідомив старший інспектор муніципальної служби правопорядку Олександр Менчаков, з’ясувалося. що ці особи доволі часто відвідують супермаркет в одному з мікрорайонів.

Переглянувши камери в магазині, правоохоронці виявили, що і там чоловіки неодноразово здійснювали крадіжки. Вчора біля супермаркету муніципали влаштували засідку та затримали підозрюваних.

Свою провину один із затриманих чоловіків заперечує. Каже, просто допоміг знайомому хлопцю-сироті.

«Він запитав, можна покласти ялинку до сараю, я дозволив. Пожалів, називається. Він сирота, сестра від нього відмовилася… Допоміг. А з’ясувалося тепер, що ялинка крадена. У мене тепер з дружиною через це сварки», — бідкається Ігор.

А ось сам 23-річний порушник каже, що хотів подарувати свято дітям свого друга. Андрій розказав, що прийшов до знайомого та попросив пилу. Зрізав дві ялинки у мікрорайоні Лазурний, вибрав з них красивішу. Одну забрав із собою, а іншу залишив на тому ж самому місці. Свою провину визнає та обіцяє навесні посадити нові ялинки на тому ж самому місці.

Саме ж дерево було вилучено слідчою групою. Яке покарання очікує на чоловіків, стане відомо згодом, після проведення усіх необхідних слідчих дій.

- Реклама -