Багатодітна родина та діти-сироти з Покровська отримали власне житло

Вчора, 28 грудня, у Краматорську відбулося урочисте вручення ключів від житла багатодітній родині та дітям-сиротам з Покровська.

Також вихователі покровського дитячого будинку сімейного типу отримали ключі від нового автомобіля.

Нагадаємо, в Донецькій області діє програма придбання житла та надання матеріальної допомоги на придбання автомобілів для багатодітних сімей на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів у співвідношенні 50 на 50 відсотків.

У 2021 році було придбано 8 одиниць житла та 1 автомобіль для багатодітних сімей, на загальну суму 4 мільйони 800 тисяч гривень.

Так. сертифікати та ключі від будинків та квартир отримали багатодітні родини з Курахового, Бахмуту, Очеретиного, Добропілля, Покровська. Ключі від новеньких автомобілів  отримали батьки – вихователі дитячого будинку сімейного типу з Покровська та багатодітна сім’я з Курахового.

Ключі від  квартир, придбаних на умовах співфінансування, особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали діти з Авдіївки, Вугледару, Іллінівки, Костянтинівки, Краматорська, Лиману, Миколаївки, Мирнограду, Покровська, Селидового, Соледару, Черкаського, Андріївки, Курахового.

 

- Реклама -