У Покровській громаді від ковіду вакциновано близько 35% мешканців: які вакцини є на сьогодні

У Покровській громаді від ковіду вакциновано близько 35% мешканців.

Про це журналістам повідомила директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Інеса Остряніна.

Так, Інеса Леонідівна зазначає, що найефективнішим засобом боротьби з коронавірусом є вакцинація. Наразі у Покровській громаді вакциновано близько 26 тисяч мешканців, що складає понад 35%.

«У середньому в день вакцинуються близько 600 осіб. Цими вихідними щеплення отримали близкьо 115 людей», — розповіла Інеса Остряніна.

Вона також нагадала, що пункти вакцинації, які працюють в амбулаторії №3 (м.Покровськ, м-н Шахтарський), амбулаторії №4 (м.Родинське) та амбулаторії №1 (м.Покровськ, вул. Маршала Москаленка) працюють у будні дні, з 8-00 до 16-00. Також зробити щеплення можна у центрі масової вакцинації, який розташований у Палаці культури на площі Шибанкова (працює щоденно з 9-00 до 14-00).

Проте у святкові дні графік прийому мешканців буде трохи відкорегований. Так, центр масової вакцинації та пункти вакцинації не працюватимуть 1, 2 та 7 січня.

На сьогодні у Покровську для першої та другої дози є вакцина Pfizer. Для другої дози є вакцина CoronaVac. У найближчий час очікуються поставки інших вакцин.

- Реклама -