В Мирнограді розповіли про чарівну Україну

В Центральній міській бібліотеці м. Мирноград (колишній Димитров) відбулась година спілкування «Моя найкраща в світі сторона — чарівна, неповторна» для учнів 7-Б класу ЗОШ №9.

Бібліотекар В.Притчак розповіла про нашу рідну землю, де ми народилися і живемо, де живуть наші батьки, де жили наші пращури, а старовинна легенда про назву нашої країни зацікавила усіх присутніх.

Відвідувачі заходу поринули у віртуальну екскурсію по нашому краю та переконались, що Україні є чим пишатись перед світом.

Це – найстародавніше поселення «людини розумної», знайдене у Рівненьській області, близько 14-15 тисяч років.

Це — перша в світі Конституція (П.Орлик,1710р.), це — найдовша гіпсова печера на глибині 20 метрів протяжністю 216 км, це — Олешківські піски, найбільша пустеля Європи, що знаходиться на Херсонщині, це — український духовний інструмент трембіта, найдовший музичний інструмент у світі. Мелодію трембіти чути на відстані 10 кілометрів.

Це — і годинник, і своєрідний телефон, і навіть барометр. А за мелодійністю українська мова займає друге місце після італійської. Ще багато цікавих фактів дізналися учні під час спілкування.

На заході звучали вірші, пісні про Україну та демонструвались кліпи "Мій рідний край", "Україна — це ти", "Українська пустеля. Олешківські піски", "Сім чудес України".

- Реклама -