Операция «Легалізація»: що відбулося в Мирнограді

Мирноградський (раніше — Димитровський) міський центр зайнятості підтримавши меседжі віце-прем'єра України Павла Розенко щодо підвищення мінімальної заробітної плати та легалізації зайнятості населення, провів нараду з соціальними партнерами та представниками ринкоутворюючих роботодавців міста.

Захід відкрила заступник директора Мирноградського центру зайнятості Галина Лагуніна. Вона відзначила, що вирішення однієї з найбільш актуальних проблем по легалізації зайнятості можливе лише при повній взаємодії всіх служб.

Начальник Управління Пенсійного фонду України в Мирнограді Тетяна Качмар зауважила, що зараз для нарахування пенсії важливий саме страховий стаж, погоджуючись сьогодні на політику роботодавця щодо отримання заробітної плати "в конвертах", без сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, кожен працюючий ставить під загрозу свою майбутню пенсію та загалом свій добробут.

Головний державний інспектор відділу контролю північного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці у Донецькій області Олена Рослякова ознайомила присутніх з розміром фінансових санкцій за порушення трудового законодавства.

На засіданні розглядалось питання продуктивної співпраці служби зайнятості та соціальних партнерів по легалізації зайнятості населення та забезпеченню гідної оплати праці, повідомляє МЦЗ.

- Реклама -