У Донецькій ОДА нагородили призерів та учасників обласного конкурсу журналістських робіт

Вчора, 21 грудня, у Краматорську відбулося урочисте нагородження призерів та учасників обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад.

У цьому році призерами в обласному конкурсі журналістських робіт стали 9 переможців, які отримали грошові нагороди від шести до сімнадцяти тисяч гривень. Всього на конкурс було подано 36 заявок.

Подякою Донецької обласної адміністрації за участь у конкурсі була відзначена журналістка інформаційного сайту DDK.DN.UA  Альона Соболенко. Також їй вручили подяку від Національної спілки журналістів України за сприяння розвитку журналістики та свободи слова і з нагоди 30-річчя Незалежності України.

Подяку від ДонОДА отримали і журналісти Телебачення «Капрі» за свій матеріал про реформу децентралізації в Удачнянській громаді.

Нагадаємо, обласний конкурс журналістських робіт Донецької області було започатковано у 2017 році для висвітлення процесу децентралізації та реформи місцевого самоврядування.

- Реклама -